Anasayfa  » Alışveriş ilanları  » Diğer Alışveriş ilanları  » MİNİ TENS CİHAZI BUTTERFLY MASAJ ALETİ

MİNİ TENS CİHAZI BUTTERFLY MASAJ ALETİ

 Fiyat : 29,00TL
Şehir:   Istanbul
İlçe:   Sişli
İlan Tarihi: 02-01-2012
İlan Numarası: #9183
Görüntülenme: 983


 
Açıklama
MİNİ TENS CİHAZI BUTTERFLY MASAJ ALETİ

BUTTERFLY DİGİTAL MASAJ ALETİ KASLARINIZI UYARARAK ÇALIŞTIRAN BÖYLECE VUCUDUNUZU ŞEKİLLENDİREN ÖZEL BİR ÜRÜNDÜR. VUCUDUNUZUN HANGİ BÖLGESİNİ ÇALIŞTIRMAK İSTİYORSANIZ BUTTERFLY O BÖLGEYE UYGULAYARAK, İSTEDİĞİNİZ SONUCA ULAŞABİLİR,ARZU ETTİĞİNİZ GÖRÜNTÜYE KAVUŞABİLİRSİNİZ.

KOLAY TAŞINABİLİR VE HAFİFLİĞİ SAYESİNDE ÜRÜNÜ İSTER EVİNİZDE,İSTER İŞYERİNİZDE,YOLCULUKTA,SPOR SALONUNDA BİLE KULLANABİLİRSİNİZ. BUTTERFLY AYNI ZAMANDA KASLARIN GEVŞEMESİNE VE RAHATLAMASINA DA YARDIMCI OLUR. 5 FARKLI FONKSİYONDA ÇALISIR.BUTTERFLY LA HEM MASAJ HEM SPOR KEYFİNİ YAŞAYIN!GERÇEKTEN HARİKA BİR ÜRÜN KESİNLİKLE KAÇIRMAYIN!

Önemli Not: Arkadaşlar, Kalp rahatsızlığı olan kişiler kesinlikle KULLANMAMALIDIR!. Sara/Epilepsi hastalığı teşhis edilmiş yada tahmin edilen kişilerde KULLANMAMALIDIRLAR!!!!

KUTUNUN İÇERİĞİ:

1 ADET BUTTERFLY CİHAZ

2 ADET PİL

ETKİLERİ:

Bakıldığında gerçek bir akupunktur uygulaması değildir.Fakat aynı etkiyi göstermektedir.Vucudun uyarı noktalarına masaj yaparak aynı akupunkturdaki etkiyi iğnesiz ve acısız olarak sağlamaktadır. Böylece vücüt sinir sistemi ve sinir uçlarına harekete geçirerek kan dolaşımını düzenler.

KULLANIM VE UYGULAMA:

Ürünün pillerini yerleştirdikten sonra ON tuşuna basınız. Tekrar ON tuşuna bastıgınızda ürün çalışmaya başlar. PROGRAM tuşu ile hız ayarı yapabilir ve değişik masaj türleri seçebilirsiniz. Masaj makinası, vucuda ve vucuttaki uyarı noktaları ile anında temasından dolayı hızlı bir reaksiyon gerçekleşme olup, hemen tedavi etkisini göstermektedir. Bu uyarı noktaları etkili (yuzeye yakın) olan bölümler boyun,omuz ,bilek,el ,kol, ayak bölümü ve kolay bükülebilen eklem yerleridir.(Bu bölgelerde cihazın düşük kademesi tavsiye edilir.) Daha derinde ve küçük olan uyarı noktaları genelde kas ve yağ tabakalarının, daha yoğun olduğu, yerlerde bulunmakta bundan dolayı daha yoğun bir uygulama yapılmalıdır. Bu bölgeler karın,sırt,bacak, vb. yerledir. (Bu kısımlarda yüksek kademe tavsiye edilir.

FAYDALARI:
Ayaklarda yorgunluktan oluşan ağrılarda, Adele ve kas ağrılarında, Bacak kasılmaları,(nevralijisi)Kramp ve bacak şişkinliği, Boyun tutulması,(nevralijisi) boyundaki ağrı ve tutulma ile oluşan kireçlenmelerde ve romatizmal durumlarda Bel ağrılarında,(Bel hizası boyunca uygulanır.) Ciltte oluşan kırışıklarda, Diş ağrılarında ,Gebelik sonrası oluşan karın sarkmalarında, Stresli ve yorucu günlerdeki halsizliklerde, Spor yaralanmalarında, Tansiyon bozukluğu ve yuksek tansiyon, Umumi halsizlik ve uykusuzluk, Vucudun çeşitli bölgelerinde oluşan yağların eritilmesinde,Varis,Vücuttaki tüm romatizmalı bölgelerde


İletişim Bilgileri
Ad Soyad: Ucuzshop.com
Şirket / Ünvan: Hızlı,Ucuz,Güvenli Alışveriş
Bu kullanıcının tüm ilanları
İlan Sahibine Email Gönder

Lütfen resimdeki a-h arasındaki küçük harfleri
ve 0-9 arasındaki numaraları girin.