Anasayfa  » Alışveriş ilanları  » Bilgisayar, Laptop, Software  » Mağaza Satış Stok Kasa Takip Sistemi.(Barkodludur)

Mağaza Satış Stok Kasa Takip Sistemi.(Barkodludur)

 Fiyat : 650,00TL
Şehir:   Istanbul
İlçe:   Gaziosmanpaşa
İrtibat Tel:   05333998629
İlan Tarihi: 08-05-2014
İlan Numarası: #12189
Görüntülenme: 114

Açıklama
Mağaza Satış Stok Kasa Takip Sistemi.(Barkodludur)

KULLANIMI ÇOK KOLAY MAĞAZA BARKOD SİSTEMİ
Siz Değerli Müşterilerimiz için hazırladığımız ürün kayıt sınırı olmayan barkodsuz ürüne otomatik barkod çıkartan kullanımı çok kolay mağaza otomasyon sistemini sunuyoruz.
(giyim-ayakkabı mağazaları renk beden takibi yapabilir)
Bu sistem işletmenizin vazgeçilmezi olacak
Otomasyon sistemi sayesinde Günlük satışlarınızı,hangi ürünlerin satıldığını,nekadar iskonto uygulandığını,günlük kar durunuzu,kasadaki nakit paranızı,yapılan harcamaları, verilen veresiyeleri,firmaların borçlarını,kasiyerlerin satışlarını……. Vs.. takibini çok kolay zahmetsizce yapabileceksiniz. işletmeniz için gerekli olabilecek hemen tüm özellikler içerisinde var.
Kurulumu – Kullanımı –Barkod Basması Çok pratik
Sistemin Kurulumu Çok kolay ve hızlı yapılmaktadır.Programı Kurup okuyucu ve yazıcı entegresini yaptıktan sonra istediğiniz ölçülerdeki barkod etiketine istediğiniz barkod tasarımını yapıyoruz( isterseniz barkodların üzerine firma logosu da basılabilir) sistemin kullanımını öğretiyoruz ve ürün kaydından sonra anında satışa başlıyorsunuz..
Sistemin yıllık adidatı yoktur.Yıllarca kullanabilirsiniz.Ayrıca ürün kayıt sınırı yoktur isterdiğiniz kadar ürün ekleyin.
REFFERANSLAR
Her bölgede s Çok sayıda referansımız bulunmaktadır.. Referanslar için Bize ulaşınız.
SİSTEMİN FAYDALARI:
İşletmeniz tam olarak kontrolunuz altında olacak. İşletmenizin mali durumunu çok kolay analiz edebileceksiniz. Stoktaki malınızı ve eksilen malınızı ,satılanları ve satılmayan ürünleri görerek mal alımınızı ona göre yapacaksınız. İşletmenizde tüm hesaplar hatasız ve hızlı yapılacak. Kayıp kaçak çalınma riski ortadan kalkacak.Birden fazla işletmeniz varsa onlarıda kontrol altına alabilirsiniz,Ve burada sayamadığımız daha bir çok fayda..
Türkiyenin her ilinde kurulum yapıyor destek hizmeti veriyoruz.
Yerinde hızlı Kurulum ! Personel eğitimi ! Uyumluluk garantisi !
Konfeksiyon giyim Tekstil - Butik - kozmetik mağazaları - ayakkabı mağazalarında - kırtasiyeler-oyuncak sektörü – Telefon Sektöründe- Marketlerde –hırdavat grubunda-yedek parça satışında-detaylı olarak stok takibi cari takibi yapmak isteyen Tüm işletmeler için uygundur
GSM = 0533 399 8629
MSN/mail destekbarkod@hotmail.com
FİYAT: 650 TL
FİYAT: 750 TL (+plus sürüm)


İletişim Bilgileri
İrtibat Adı:özgür özden
İlan Sahibine Email Gönder

Lütfen resimdeki a-h arasındaki küçük harfleri
ve 0-9 arasındaki numaraları girin.